فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / استیمولاتور / قیمت دستگاه فیزیوتراپی برجیس ۲ کاناله

قیمت دستگاه فیزیوتراپی برجیس ۲ کاناله

دستگاه فیزیوتراپی برجیس یکی از بهترین انواع شناخته شده دستگاه های خانگی است. این دستگاه علاوه بر قدمت شرکت تولید کننده، رضایت خریداران، کارایی بی نظیر دستگاه و سایر مزایای عالی، دارای تاییدیه های معتبر و گواهینامه های معتبری می باشد.

این خود یک وجه تمایز قوی مابین دستگاه فیزیوتراپی برجیس با دیگر دستگاه های خانگی می باشد.

فیزیوتراپی چیست و برای درمان چه اختلالات و بیماری هایی کاربرد دارد؟

آیا دستگاه های فیزیوتراپی برجیس مدل ۲ کاناله از قیمت و کیفیت لازمه برخوردار می باشند؟
فیزیوتراپی شاخه ای از درمان پزشکی می باشد که به کمک تجهیزاتی همچون دستگاه های فیزیوتراپی جهت توانبخشی و سلامت اختلالات عصبی، ماهیچه ای و اسکلتی بکار گرفته می شود.

کاری که فیزیوتراپیست انجام می دهد بیشتر از همه به تخصص وی در توانایی مهارت های دستی و همچنین حرکاتی که در راستای بهبود وضعیت بیمار باید صورت گیرد، می باشد.
در این بین با کمک دستگاه های فیزیوتراپی که با ارسال پالس هایی موجب تسکین درد می گردند، می توان به بهبود سریعتر اختلالات اعصابی و عضله ای غلبه نمود.

دستگاه فیزیوتراپی ۲ کاناله برجیس

دستگاه فیزیوتراپی برجیس یکی از برند های تولید دستگاه الکتروتراپی می باشد که ساخت ایران بوده و مدل ۲ کاناله آن با فرکانس های متنوع عرضه می شود.

از قابلیت های این دستگاه فیزیوتراپی می توان به افزایش دامنه حرکتی و تقویت عضلات، کاهش درد های مزمن و کاهش سفتی و اسپاسم عضلات اشاره نمود.

کیفیت این برند دستگاه فییوتراپی و قابلیت های درمانی آن مورد تأیید پزشکی بوده و قیمت در نظر گرفته شده برای آن از طریق این مرکز فروش بسیار فوق العاده می باشد.

دستگاه فیزیوتراپی برجیس، از جمله دستگاه های درمانی هستند و برای تعیین فرکانس دستگاه باید با پزشک مربوطه مشورت نمود.

مزایای دستگاه فیزیوتراپی برجیس و خانگی ها

اصولا دستگاه های فیزیوتراپی را در ابعاد کوچک یا با آپشن های کمتر یا قدرت کمتر که دارای قیمت مناسب تری باشند می توان به عنوان دستگاه خانگی کاهش درد استفاده نمود.

در مواقعی که بیمار نمی تواند از جای خود حرکت کند، فیزیوتراپیست می تواند به کمک دستگاه های کلینیکال خود یا دستگاههای هوم ویزیت، برای درمان بیمار به منزل مراجعه نماید.

یا افراد عادی چنانچه برای رفع خستگی های روزانه و دردهای مزمن خود بخواهند استفاده نمایند، می توانند تحت نظر یک فیزیوتراپیست از این نوع دستگاههای خانگی استفاده نمایند.

مضرات دستگاه های فیزیوتراپی خانگی

علی رغم نام خانگی بودن در آنها، این به معنی کاملا ایمن بودن دستگاه برای هر قشر از بیماران نیست.

بیمار باید بداند برای بیماری خود از چه برنامه یا شدت خروجی استفاده نماید.

بنابراین لازم است جهت کاهش ریسک های استفاده از دستگاه های خانگی، حتما با پزشک و فیزیوتراپیست خود مشورت نموده و تحت نظارت ایشان شروع به درمان نمایید.

در هر حال این دستگاه ها گزینه خوبی برای درمان خانگی می باشند که به راحتی می توانید از ما خریداری نموده و قبل از خرید از مشاوره رایگان مرکز استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روزی خواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124037102
آدرس کانال: aradphysiotherap@
پست الکترونیکی: rouzikhah@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت دستگاه فیزیوتراپی 400 هرتز

ارزان ترین قیمت دستگاه فیزیوتراپی ۴۰۰ هرتز

قیمت دستگاه فیزیوتراپی ۴۰۰ هرتز بسته به مدل و برند سازنده این دستگاه متفاوت می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید